YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 5:30 pm

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: רדיוהד
הודעהפורסם: א' יולי 03, 2011 8:31 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

דיפ פרפל באמת סתם זרקתי את השם שלהם, תכניס במקומם להקת רוק גדולה אחרת שלא כזאת ניסיונית ולזה התכוונתי. אם הם כזאת להקה מגוונת והכל, בכיף, לרגע לא מזלזל בהם.
אני גם מסכים איתך חלקית שהמעבר הזה התאפשר תודות לקדמה ושזה לא שהם המציאו פה סגנון שלם חדש, ובכל זאת אני חושב שהם הביאו צד שונה לכל העניין שהוא יותר מרק "להקת רוק שמושפעת מאפקס טווין", משהו שגורם להם לבלוט בשבילי מעל שאר הלהקות שבסביבות הסגנון שלהם. אחרי הכל, כמה אלבומים אתה יכול לספור שכשהם יצאו הם היו ביפני עצמם לגמרי פורצי דרך והמציאו משהו חדש?
הרי כל להקה מושפעת מאומנים אחרים במוזיקה שלה, פשוט עם הזמן האלבומים שמהם הם הושפעו קצת נזרקים הצידה והאלבומים הגדולים נראים יותר מיוחדים. אני בספק אם אתה עכשיו היית בשנת 72 והיה יוצא האלבום הרביעי של לד זפלין היית אומר שהוא פורץ דרך, כי בטח היית מכיר עוד הרבה להקות ואומנים שגם לד זפלין הושפעו מהם. כמעט כל אלבום חשוב, הוא חשוב בגלל שהוא לוקח השפעות שונות ועושה מהם משהו שונה קצת ובולט ממה שאחרים עושים באותו זמן, ואז עוד להקה לוקחת את הדבר השונה הזה ומפתחת אותו עוד קצת וככה הגענו מהביטלס ל-Cannibal Corpse.
אם כבר הזכרת את דיוויד בואי, שמעתי לא מזמן את האלבום שלו Low... החצי השני, היותר אווירתי - awesome! ממש אהבתי. החלק הראשון היותר רוקיסטי, לא התחברתי. וכן, שמעתי קודם את DT ו-PT ורדיוהד ורק אז את פינק פלויד וראש (5 אלבומים כל אחת, כןכן! לאט לאט משלים פערים) ודיוויד בואי.
יש מצב שזה מה שהוריד לי מהמוזיקה היותר מוקדמת, אבל אני חושב שזה גם פשוט טעם... כשאני שומע שירים משנות ה-60/70 שלטעם שלי, אין לי בעיה עם זה שהם מליפני 40 שנה. לרגע לא. יש לי חברים שמתים על זפלין וכל הלהקות רוק הישנות היותר ולא אוהבים את פורקיופיין טרי וסיגור רוס ורדיוהד. זה טעם. אני כן מחבב את הרוק הכיפי והנחמד הזה, כן? שלא תבין לא נכון, אני לא איזה experimental-abstract-hardcore-avant-garde-jazz only fan, דאמ אתה יכול לראות שמלא פעמים אני מפרסם שאני שומע אינדי פופ או משהו! אבל לרוק גיטרות "רגיל", הארד רוק והכל, אני פחות מתחבר, בין אם זה יוצא השנה או בשנות ה-70 P:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 41 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.