YtseJammers Israel

מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 11:18 am

כל הזמנים הם UTC

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 09, 2009 3:25 pm 
דרימיסט-על
סמל אישי של המשתמש

היי, מה קורה?
אני מודע לכך שבטח אין פה הרבה (אם בכלל) אנשים ששומעים את Three Days Grace, אבל זו להקה שאני מאוד אוהב וחשבתי לעדכן :)
הקדמה קטנה - ביחד עם להקה אחרת שיצרתי את התיקיות של שתיהן באותו היום (את הלהקה השנייה אני לא אוהב), זו הייתה הלהקה הראשונה שהתחלתי לשמוע איתה מוזיקה בצורה רצינית - וב'רצינית' אני מתכוון שהורדיתי את האלבומים שלה למחשב ולא שמעתי דרך יו טיוב.
התחלתי לשמוע מוזיקה בתחילת שנת הלימודים הזו, לפי התיקייה בתחילת החודש העשירי, ואולי גם העובדה שזו הייתה הלהקה הראשונה שהחשבתי כ"הלהקה האהובה עלי" משפיעה על זה שאני עדיין שומע אותה לפעמים, אבל זה לא רק זה... עובדה שהיא בין ה-2/3 להקות היחידות מהתקופה Pre-DT שלי שאני עדיין שומע ^^

בכל מקרה, אם מישהו כן מתעניין, הלהקה הודיעה ליפני כמה ימים שהאלבום הבא שלה שיקרא "Life Starts Now" יוצא ב-22.9 (עוד חודש וחצי), יאי :)
אני טיפה דואג כי השם של האלבום משדר טיפה הרגשה של אלבום פופ-רוק, אבל למה לדאוג, נראה איך האלבום נשמע כשהוא ידלוף ם:

אני יודע שבפורום כזה של פרוג מטאל אולי הרוב המוחלט של האנשים סולדים מלהקות פופולריות וסגנונות מיינסטרים כמו Post-Grunge (הז'אנר של הלהקה), אבל למי שכן חושב על להתחיל לשמוע את הלהקה אני באמת ממליץ.
בזמנו כשאני הכרתי אותה ניסיתי לחפש שבועות שלמים להקות מהז'אנר הזה שאני יאהב אפילו רק קצת כמו שאני אוהב את המוזיקה שלה ולא הצלחתי, למעשה בזכות זה שלא הצלחתי למצוא להקות פוסט-גראנג' ופאנק רוק (הסגנון של Rise Against, גם להקה שאני מאוד אוהב והיא הלהקה השנייה שנשארה שאני עדיין אוהב מהתקופה ליפני DT) שאני אוהב אפילו קצת כמו שתי הלהקות שהזכרתי הגעתי ל-DT כי ניסיתי לחפש דברים חדשים :)
אישית השיר היחיד שלהם שאני לא אוהב הוא Pain שאני אפילו שונא, פשוט אם אתם רוצים תורידו את האלבום הראשון שלהם מ-2003, אני יותר אוהב אותו מהאלבום השני שלהם...

טוב חפרתי... X:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

עבור ל:  
מופעל על-ידי phpBB® Forum Software © phpBB Group
מבוסס על phpBB.co.il - פורומים בעברית. כל הזכויות שמורות © 2008 - phpBB.co.il.