ביוגרפיות

ג'ורדן רודס

ג'ורדן רודס

ג'ורדן רודס

נולד: 4 בנובמבר, 1956

מקור: לונג איילנד, ניו יורק

מצב אישי: נשוי, שני ילדים

כלים: קלידים, קוניטניום, הרפג'י, מכשירי iOS

ג'ורדן רודס הוא הקלידן הרב כשרונות של דרים ת'יאטר. 


ג'ורדן רודס התקבל כבר בגיל 9 ללימודי פסנתר קלאסי באוניברסיטת "ג'וליארד" היוקרתית בארה"ב.
בגיל 19 ג'ורדן, החל את צעדיו הראשונים,וגילה למעשה את תחום הסינתיסייזרים אותו שילב בהופעותיו ובהקלטותיו.

בשנת 1994 לאחר שחרור דיסק הסולו שלו LISTEN, נבחר ג'ורדן לתגלית החדשה של השנה בתחום הקלידנים.
בנוסף להיותו חבר בלהקה ג'ורדן עבד עם מגוון רב של אמנים והרכבים כגון Liquid Tension Experiment ,David Bowie ,Steven Wilson ,the Dixie Dregs ,Enrique Iglesias ,Tony Williams ,Jan Hammer ,the Paul Winter Consort וכן פרוייקטים עם אמנים ישראלים כגון אייל אמיר וההרכב Blackfield של סטיבן וילסון ואביב גפן.


בשלהי 2010, השיק לראשונה הקלידן בעל השם העולמי ובוגר בהי"ס ג'וליארד את הקומפוזיציה הראשונה שלו "Explorations for Keyboard and Orchestra" בקראקס, ונצואלה.
ג'ורדן הוא המחבר של הספר " Total Keyboard Wizardry: A Technique and Improvisation Workbook".
 הוא גם הבעלים של חברת פיתוח הפאליקציות "Wizdom Music", אשר יצרו את האפליקציות MorphWiz ,SketchWiz ,SampleWiz, ו-Geo Synthesizer.
 ארבעה חודשים בלבד מאז שחרורה של MorphWiz (האפליקציה הראשונה ע"י Wizdom Music), היא קיבלה את התואר "אפליקציית יצירת המוזיקה הטובה ביותר" בהצבעה הראשונה אי פעם של אפליקציות מוזיקה ע"י המגזין " Billboard Magazine".

בשנת 2011, לקח ג'ורדן חלק בסיבוב הופעות הקיץ של להקת Blackfield, כאשר פתח עבורם את ההופעות בסיאטל, פורטלנד, סאן פרנסיסקו, לוס אנג'לס ומכסיקו סיטי.

פרטים נוספים על ג'ורדן רודס ניתן לקרוא באתר האישי שלו.

הידעת? למועדון המעריצים ישנו פורום פעיל מאוד בו החברים מתרגשים, צוחקים, מתווכחים, מתדיינים, נפגשים והכל יחדיו. הצטרף גם אתה לקהילה של מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל!