נפתחה ההרשמה למועדון המעריצים לשנת 2010

אוקטובר 18, 2009
Registration flyer

פלייר הרשמה למועדון המעריצים לשנת 2010

שנת 2009 הייתה שנה פוריה במיוחד עבור מועדון המעריצים

להקת דרים ת'יאטר הגיעה לראשונה לארץ ונתנה, לדברי מייק פורטנוי, את אחת ההופעות הטובות והמהנות ביותר שלהם השנה – זאת בעיקר בזכות המעריצים הרבים והמפרגנים בזמן ההופעה; קיימנו מפגש מועדון רשמי ומרגש עם חברי הלהקה, חולצות מועדון חדשות הודפסו, התקיימו מספר חידונים בעלי פרסים יפים ומעניינים וכמובן – יצאו לאור שני גליונות נוספים של מגזין המועדון עם כתבות מקוריות ומרתקות. כמו כן הורמו מספר מפגשי וערבי פורום/דרים ת'יאטר כאשר ישנם לפחות שניים נוספים בתכנון עד לתחילת שנת 2010.

הופעת הלהקה בישראל העלתה את רמת המודעות כלפי מועדון המעריצים באופן יוצא דופן עם הצטרפות של כמה מאות מעריצים נוספים לפורום המועדון ולרשתות החברתיות הישראליות השונות באינטרנט. כמו בכל שנה, אנחנו מקווים להמשיך במגמה חיובית זו גם בשנה הקרובה ולהמשיך בפעילויות המועדון.

אנחנו בהחלט מקווים לראות עלייה בהיענות להרשמה למועדון המעריצים, שכן ככל שיהיו נרשמים רבים יותר, כך יוכל מועדון המעריצים לעשות ולתת יותר בחזרה. בסופו של דבר מועדון המעריצים הוא בשבילכם!

למידע על הרשמה למועדון המעריצים בקרו בעמוד הבא: http://www.dreamtheater.co.il/fanclub/join

הידעת? למועדון המעריצים ישנו פורום פעיל מאוד בו החברים מתרגשים, צוחקים, מתווכחים, מתדיינים, נפגשים והכל יחדיו. הצטרף גם אתה לקהילה של מועדון המעריצים הרשמי של דרים ת'יאטר בישראל!